برگزاری دوره تخصصی راهکارهای تربیتی ترویج حجاب با حضور استاد برجسته کشوری جناب آقای دکتر فرهنگ

برگزاری دوره تخصصی راهکارهای تربیتی ترویج حجاب با حضور استاد برجسته کشوری جناب آقای دکتر فرهنگ

مسئول امور فرهنگی و تربیتی معاونت جوانان ضمن اعلام این خبر افزود در راستای برنامه ریزی برگزاری دوره های توانمند سازی ویژه گروهای مرجع در نظر داریم با همکاری دستگاهها و نهادهای فرهنگی دومین نشست تخصصی راهکارهای تربیتی ترویج حجاب را با حضور دکتر شاهین فرهنگ از روانشناسان متعهد و برجسته کشور برگزار نمائیم.

میر صادقی در ادامه افزود این دوره ویژه فعالین فرهنگی اجتماعی مربیان و مشاورین برگزار می شود و استاد دوره به ارائه راهکارهای تربتی ترویج حجاب و نحوه تعامل با دختران نوجوان و جوان در موضوع حجاب و شیوه های ترغیب این عزیزان به حجاب می پردازد.

لازم به ذکر است که این دوره در تاریخ ۱۱ مردادماه از ساعت ۱۰الی ۱۲:۳۰ در محل فرهنگسرای جوان برگزار خواهد شد.

یک نظر

  1. سلام علیکم . ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این قبیل از جلسات به نظر من اگر قرار است که این سخنرانی موثر در یک تعدادی از جوانان که اعتقادی به حجاب ندارند اثر بخش باشد باید با عنوان دیگری و جذاب دعوت انجام شود و در زمان برگزاری به این موضوع هم پرداخته شود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>