رتبه برتر اداره کل ورزش و جوانان استان قم در جشنوار ملی ازدواج و خانواده

رتبه برتر اداره کل ورزش و جوانان استان قم در جشنوار ملی ازدواج و خانواده

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان : استان قم رتبه برتر جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان را در بین ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور را به خود اختصاص داد .
 این مراسم که در سالن همایش های صنعت نفت برگزار شد، وزیر ورزش و جوانان ضمن تقدیر از تلاشگران این عرصه  ،جشنواره ازدواج و خانواده جوان را با ایجاد فضای گفتمان برای عریان سازی موانع ، موجب شکوفایی و رشد مفاهیم حوزه ازدواج دانست و به علل و عوامل مشکلات ازدواج و خانواده پرداخت .

 
ایشان در ادامه عنوان نمودند : انقطاع و اختلاف ایجاد شده بین نسل ها، تفاوت در نوع نگاه را به همراه دارد ،بدیهی است که این نگاه در شکل گیری نهاد خانواده تاثیر گذار است.

 
دکتر گلزاری رئیس این جشنواره نیز در جهت حرکت به سمت روشهای نوین علمی و فرهنگی در حوزه خانواده ایراد سخن نمودند و سرکار خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان نیز در خصوص توجه ویژه به جوانان صحبت نمودند، در ادامه این مراسم جناب دکتر امینی فرزند آیت الله العظمی امینی (مدظله) پیام ابلاغی ایشان را در این جشنواره قرائت کردند.

 
از دیگر برنامه های این جشنواره پخش کلیپهای مربوط به معاونین وزارت ورزش و جوانان بود که با حسن عابدی به دیدار علمای بزرگ قم مشرف شده بودند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>