به منظور کمک به سیل زدگان؛ دیدار خیرخواهانه پیشکسوتان استقلال و منتخب قم برگزار می شود

به منظور کمک به سیل زدگان؛ دیدار خیرخواهانه پیشکسوتان استقلال و منتخب قم برگزار می شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: به منظور حمایت از مردم سیل زده استان لرستان، دیدار خیرخواهانه دو تیم پیشکسوتان استقلال و منتخب قم برگزار می شود.

روح الله رمضانی گفت: جلسات هماهنگی به منظور برگزاری این دیدار انجام و امیدواریم شاهد حضور گسترده همشهریان باشیم.

وی گفت: این دیدار روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ساعت ۱۷ عصر در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار می شود و عواید و درآمد حاصل از بلیط فروشی این بازی، به مردم استان لرستان تعلق خواهد گرفت.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: ورزشکاران استان قم در برنامه های مختلفی اقدام به کمک و حمایت از مردم سیل زده کرده اند که جشن گلریزان ورزشکاران قمی نیز در این زمینه برگزار شد.

رمضانی تصریح کرد: در این جشن ۱۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع آوری و به همراه دیگر محصولات حمایتی به استان لرستان ارسال شد.

وی تصریح کرد: همچنین نیروهای جوان و ورزشکاران استان، آفرودسواران، سمن های فعال و… نیز به محل اعزام و در حال کمک به مردم استان لرستان هستند.

 

IMG_20190413_091007_161

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>