حضور مدیرکل ورزش و جوانان در مراسم یادواره شهدای منطقه آذر

حضور مدیرکل ورزش و جوانان در مراسم یادواره شهدای منطقه آذر

مراسم مراسم یادواره شهدای منطقه آذر با نام مشق عشق در هشت شب متوالی در منطقه آذر در حالی برگزار می شود که برنامه ی روز دوشنبه شب ۱۲  شهریورماه آن مختص شهدای ورزشکار این منطقه بود که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان به انجام رسید.

IMG_7172 [640x480]

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، مراسم مراسم یادواره شهدای منطقه آذر با نام مشق عشق در هشت شب متوالی در منطقه آذر در حالی برگزار می شود که برنامه ی روز دوشنبه شب  ۱۲  شهریورماه آن مختص به شهدای ورزشکار این منطقه بود که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان به انجام رسید.

IMG_7188 [640x480]

حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در این مراسم به عنوان میهمان و سخنران ویژه به ایراد سخن پرداخت که در سخنان خود اظهار داشت:  استان قم داری ۳۲۰ شهید ورزشکار است که اداره کل ورزش و جوانان استان قم در راستای تکریم از مقام و جایگاه ویژه این شهدا چهارمین یادواره شهدای ورزشکار استان قم را برگزار کرد.

IMG_7221 [640x480]

وی ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدای ورزشکار عنوان کرد: برگزاری اولین کنگره ملی شهدای ورزشکار مدافع حرم نیز یکی دیگر از فعالیت های صورت گرفته در راستای احترام و تکریم مقام والای شهدا است که در خردادماه سال جاری به شکل باشگوهی از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان این اداره کل برگزار شد.

در مراسم مشق عشق از تنی چند از خانواده شهدای ورزشکار تجلیل بعمل آمد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>