با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان رقم خورد: برگزاری جشن بزرگ همبستگی _ هلهله فرشته ها/ تجلیل از خیرین امر ازدواج در قم

با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان رقم خورد: برگزاری جشن بزرگ همبستگی _ هلهله فرشته ها/ تجلیل از خیرین امر ازدواج در قم

جشن بزرگ همبستگی و اختتامیه دهمین جشنواره هلهله فرشته ها با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان و سایر مسئولین استانی برگزار و طی آن از خیرین امر ازدواج در قم تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در حالی که از هفته ها  قبل برای برگزاری هرچه با شکوه تر جشن بزرگ همبستگی و اختتامیه دهمین جشنواره هلهله فرشته ها در دهه ولایت و هفته دولت از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان قم و سازمان های مردم نهاد برنامه های ویژه و مختلفی تدارک و هماهنگ شده بود سرانجام این مراسم سراسر شور و معنویت شامگاه سه شنبه ششم شهریورماه در ورزشگاه حیدریان با حضور مسئولان عالی رتبه استانی  برپا شد.

image_2018_8_29-8_42_59_948_J3G

*حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در آغازین بخش از این مراسم در جایگاه ویژه حاضر شد و در سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفته و اظهار داشت: سامانه خیرین وموسسات مردم نهاد جهت تسهیل در امر ازدواج به زودی در قم رونمایی خواهد شد.

*وی عنوان کرد: کسب رتبه اول اداره کل ورزش و جوانان استان قم در بین ادارات کل استان در شاخص های عمومی، حاصل حمایت های استاندار، کارکنان این اداره کل، روسای هیئت های ورزشی و در مجموع همه جامعه ورزش و جوانان می باشد و متعلق به یک شخص خاص نیست.

image_2018_8_29-8_42_20_536_LHS

*در قسمتی دیگر از فرایند برگزاری جشن بزرگ همبستگی وتجلیل ازخیرین وخادمین امرازدواج وخانواده استان و زوج های الگوساز، در راستای یک عمل خیرخواهانه پیراهن تیم ملی فوتبال مردان ایران که به امضای تمامی بازیکنان تیم ملی قبل از بازبا اسپانیا مزین بود به فروش گذاشته شد، تا عواید حاصل از آن صرف امر ازدواج جوانان شود.

* این جشن با شکوه  در بخش های متنوع و شادی برنامه ریزی شده بود که  با حضور میهمانان ویژه ای همچون استاندار، معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیر کل اجتماعی استانداری، مدیر کل روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری قم و حجت الاسلام والمسلمین فصیحی مسئول دفتر دکتر لاریجانی رئیس مجلس و نماینده مردم شریف قم درمجلس شورای اسلامی به انجام رسید.

*در این مراسم که نماینده تولیت حرم امام رضا(ع) نیز حضور داشت در اقدامی پرکرامت هزینه کامل سفر به مشهد الرضا و زیارت حرم امن ایشان را برای  تمامی زوج های جوان حاضر در جشن بزرگ همبستگی قبول کرده و از تمامی آنها  دعوت به عمل آورد.

*در این مراسم از تنی چند از زوج های جوان به عنوان جوانان الگو ساز به رسم یاد بود هدیه ای توسط مسئولین حاضر در این مراسم اهدا شد.

*از دیگر بخش های پرطرفدار برگزار شده در این جشن که مورد استقبال جمیع حاضرین واقع شد، حضور افتخاری هنرمند مردمی و چهره فرهنگی کشور سالار عقیلی و اجرای زنده وی بود که در حرکتی سراسر از شور و شعور ایمان از سوی وی یک دست جهیزیه کامل برای زوج های جوان در شرف ازدواج اهداء شد.

*علیزاده مدیرکل حوزه استاندار، حجت الاسلام والمسلمین تکیه ای یکی از اعضاء شورای شهر و دکتر سلیقه مدیر کل بهزیستی و جمعی دیگر از مسئولین عالی رتبه استانی بوده که در این مراسم حضور داشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>