از سوی معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد ساماندهی استان قم مطرح شد: در حوزه نشاط اجتماعی گام بردارید

از سوی معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد ساماندهی استان قم مطرح شد: در حوزه نشاط اجتماعی گام بردارید

معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد ساماندهای استان قم از مدیران حاضر در این جلسه خواهان این شد که در حوزه نشاط اجتماعی گام بردارند.

IMG_7106 [640x480](1)

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، هاشمی با اشاره به این که در طول روزهای اخیر دو ویژه برنامه خوب مردمی فرهنگی تفریحی همچون جشن بزرگ همبستگی که در حوزه ازدواج در سطح استان قم به انجام رسیده است اظهار داشت: از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواستاریم درحوزه نشاط اجتماعی گام برداردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم که ریاست چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان را درسال جاری عهده دار بود  ابراز کرد: باید سازمان فنی حرفه ای در حوزه قرآنی نیز ورود کند تا از این طریق در معقوله شغل نیز اقداماتی صورت بگیرد.
وی عنوان کرد: انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان قم به عنوان دستگاه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان جای تقدیر و تشکر دارد و این مهم دیروز در جشنواره شهید رجایی و باهنر که به ریاست استاندار قم به انجام رسید اطلاع رسانی شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>