مدیر کل ورزش وجوانان در جلسه ستاد ساماندهی استان قم خبر داد: راه اندازی سامانه اوقات فراغت و در اختیار عموم قرار دادن اپلیکیشن این طرح

مدیر کل ورزش وجوانان در جلسه ستاد ساماندهی استان قم خبر داد: راه اندازی سامانه اوقات فراغت و در اختیار عموم قرار دادن اپلیکیشن این طرح

در جلسه ستاد ساماندهی استان قم مدیر کل ورزش و جوانان از راه اندازی سامانه اوقات فراغت و در اختیار عموم قرار دادن اپلیکیشن این طرح خبر داد.

IMG_7106 [640x480](1)

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی در سخنان خود در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری قم در سالن امام رضا(ع) فرمانداری به انجام رسید در سخنان خود اظهار داشت: سامانه اوقات فراغت از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان طراحی و راه اندازی شده است و در حال حاضر اپلیکیشن این طرح نیز در اختیار عموم قرار دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به این که دفتر امور اجتماعی استانداری متولی امور تشکل ها و سازمان های مردم نهاد است و در این زمینه با اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در تعامل تنگاتنگی است، آمار و اطلاعات فعالیت های صورت گرفته با یکدیگر لحاظ شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: انتظار داریم که دستگاه های اجرایی برنامه های که برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان طراحی و در نظر می گیرند به گونه ای باشد که کل سال را در بر بیگرد و تنها مختص فصل تعطیلات و یا تابستان نباشد.

عابدی خاطر نشان کرد: غنی سازی اوقات فراغت جوانان معقوله ای نیست که از عهده تنها یک دستگاه همچون اداره کل ورزش و جوانان استان قم بر بیاید بلکه با هم افزایی دستگاه های مختلف اجرایی تحقق می یابد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>