نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد

نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد

به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان استان نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد.

IMG_6677 [640x480]
به گزارش روابط عمومی معونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، با آغاز هفته ازدواج از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان تمامی برنامه های طراحی و تدوین شده در خصوص این هفته طبق برنامه در حال پیگیری و برگزاری است که از جمله آنها برپای نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار بوده که برای نخستین بار در قم به انجام رسید.

IMG_6651 [640x480]

شامگاه روز سه شنبه ۲۳ مردادماه فرهنگسرای جوان میزبان خیل عظیم خانواده های نوپا و تازه شکل گرفته قم بود که در مراسم افتتاحیه و نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار حضور داشتند.

این مراسم باشکوه از بخش های متنوعی تشکیل شده بود که از نخستین بخش های آن سخنرانی دکتر فرهنگ از متخصصان و روانشناسان به نام حوزه خانواده بود که برای حاضرین به ایراد سخن پرداخت.

IMG_6675 [640x480]

هاشمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان و گلفشان مدیر کل سازمان جمعیت هلال احمر استان قم در این مراسم حضور داشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>