معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم: برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم: برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم هستیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم: علی پارسانیا در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم اظهار داشت: این جشنواره در بخش های مختلف از جمله تقدیر از برترین ها، زوج های موفق، زوج های دانشجویی، کارگری، روستایی و معلولان و برگزاری نمایشگاه همزمان با هفته ازدواج اجرایی می شود.

وی عنوان کرد: همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) از ۲۲ تا ۲۸ مردادماه هفته ازدواج نامگذاری شده است و در این زمینه برنامه های مختلف با همکاری دستگاه های مختلف اجرایی در سطح استان قم  برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم با اشاره به برگزاری نمایشگاه ازدواج بیان کرد: با همکاری دستگاه های مختلف و سازمان های مردم نهاد در بستری نو و متفاوت و در قالب هنر، مسائل مربوط به ازدواج آسان و تسهیل در شرایط آن، برای عموم مردم و به خصوص جوانان به نمایش درمی آید.

پارسانیا ادامه داد: نشست هیات امنا مجمع خیرین ازدواج، اعطای بسته های فرهنگی، شناسایی خادمان ازدواج، ارائه خدمات مشاوره ای رایگان، تاکید بر مشاوره پیش از ازدواج، فرهنگ ازدواج آسان و واسطه گری در امر ازدواج و برگزاری برنامه های شاد به صورت شبانه از مهمترین برنامه های هفته ازدواج در قم است که از سوی این معاونت به انجام خواهد رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>