با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم صورت گرفت: برگزاری نشست هیئت اندیشه ورزان استان قم

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم صورت گرفت: برگزاری نشست هیئت اندیشه ورزان استان قم

نشست هیئت اندیشه ورزان استان قم با هدف جمع آوری نقطه نظرات جوانان استان و ارائه به مسئولین ذیربط با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و مشاور استاندار در حوزه جوانان در خانه جوانان استان قم به انجام رسید.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، سالن جلسات مجموعه خانه جوانان استان قم پیش از ظهر امروز میزبان بیش از سی نفر از جوانان نخبه استان در نشست هیئت اندیشه ورزان قم بود تا برای مسئولین حاضر در این نشست نقطه نظرات خود را ارائه کنند.

IMG_6037 [640x480]

عمده هدف تشکیل این نشست که اولین جلسه آن در سال جاری نیز بوده است جمع آوری نقطه نظرات جوانان استان و ارائه به مسئولین ذیربط عنوان شده است که مقرر شد این مطالبات در ستاد ساماندهی امور جوانان استان مطرح و پیگیری شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم:

خواسته های جوانان با ظرفیت های قانوی تطابق داشته باشد

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در این نشست در سخنانی اظهار کرد: انتظار بیشتری از دوستانی داریم که در سال گذشته نیز در جلسات ابتدایی اندیشه ورزان جوان حضور داشته اند.

عابدی با طرح این مطلب که اعضاء این هیئت می بایستی علاوه بر ارائه نقطه نظرات خود در پیگیری امور به ثبت رسیده فعال بوده عنوان کرد: در کنار اعضاء هیئت اندیشه ورزان جوان قم ۱۹ نفر نخبگان جوان استان قم که در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) معرفی شدند می بایستی فعال و پویا بوده  و با سایر اعضاء نیز تعامل داشته باشند.

IMG_6053 [640x480]

وی خاطر نشان کرد: رساندن خواسته ها ومطالبات جوانان از نگاه تخصصی و با توجه به شرایط سنی و فعلیت حال حاضر جامعه می بایست جمع آوری و به گوش مسئولین امر رسانده شود که ما به عنوان دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان این مطالبات را به مسئولین زیربط ارائه خواهیم کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان خواستار حضور نمایندگانی از هیئت اندیشه ورزان جوان قم در ستاد ساماندهی امور جوانان شد و گفت: ما به عنوان دستگاه مطالبه گر از سایر دستگاها که امور آنها مرتبط با امور جوانان است، خواسته های جوانان را به گوش آنها رسانده ومطالبه خواهیم کرد.

IMG_6079 [640x480]

عابدی با مطمح نظر قرار دادن اعضا هیئت اندیشه ورزان جوان استان قم تصریح کرد: مسائل روز جوانان از نگاه کارشناسانه شما نمی بایستی در امان باشد و از طریق شما باید به گوش مسئولین برسد.

وی ادامه داد: خواسته های مطروح جوانان بایستی با ظرفیت های قانوی تطابق داشته باشد و وما هزینه های طرح های مطروح را از طریق وزارت پیگیری خواهیم کرد که به موقع و به کاملترین و موثرترین شیوه به انجام برسد.

در این نشست که سیدی مشاور استاندار در امور جوانان، حجت الاسلام کریمی مشاور فرهنگی مدیر کل و پارسانیا معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم حضور داشتند جوایز جوانان برتر استان قم که در قالب جشن هفته جوان معرفی شده بودند اهداء شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>