معاون فرهنگی و امور جوانان قم خبر داد: تهیه پیش نویس طرح ارتقای هویت دینی وملی جوانان استان قم

معاون فرهنگی و امور جوانان قم خبر داد: تهیه پیش نویس طرح ارتقای هویت دینی وملی جوانان استان قم

معاون فرهنگی و امور جوانان قم ضمن اعلام این خبر گفت: بعد از انجام جلسات کارشناسی پیش نویس طرح ارتقای هویت دینی و ملی و برنامه های اجرایی مرتبط جهت ارائه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم آماده شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، علی پارسانیا اظهار داشت: با برگزاری سه جلسه کارشناسی باحضور معاونین وکارشناسان دستگاه‌های عضو ستادساماندهی امور جوانان استان و رایزنی با اساتید حوزه و دانشگاه ، پیش نویس طرح ارتقای هویت دینی و ملی و برنامه های اجرایی مرتبط جهت ارائه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم آماده شده است.

وی عنوان کرد: تعیین مولفه های هویت و تنظیم شاخصای ارزیابی وضعیت هویت جوانان ،تعیین راهبردها واهداف کلان، تببین نقاط قوت وضعف و فرصتها وتهدیدها ، برنامه های اجرایی مرتبط باهردستگاه از جمله موضوعاتی است که در این طرح به آن پرداخته شده است.

معاون فرهنگی و جوانان استان قم تصریح کرد: انجام تحقیقات کاربردی، تولید آثارهنری، مفهوم سازی، الگوسازی، تقویت تفکر دینی، گسترش ارتباطات دینی، تقویت کارکرد نهادخانواده دیگر شاخص هی است به طور کارشناسی در این طرح مورد واکاوی قرار گرفته است.

پارسانیا با طرح این مطلب که تمدن و فرهنگ ایران اسلامی از تمامی جهات بسیار غنی است خاطر نشنان کرد:‌آشنایی بافرهنگ وتمدن ایران و تبیین فرهنگ و زبان فارسی از دیگر مباحثی که در این پیش نویس مورد نظر بوده و به آن توجه ویژه ای شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>