به میزبانی امور جوانان برگزار شد: نشست اعضای هیات اندیشه ورزان جوان استان قم

به میزبانی امور جوانان برگزار شد: نشست اعضای هیات اندیشه ورزان جوان استان قم

با برنامه ریزی معاونت فرهنگی و امور جوانان نشست اعضای هیات اندیشه ورزان جوان استان قم به میزبانی امور جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در نشست اعضای هیات اندیشه ورزان جوان استان قم که به همت و میزبانی امور جوانان به انجام رسید تشکیل کارگروه های تخصصی و برگزاری جلسات بامدیران دستگاهها و پیگیری مطالبات جوانان وانعکاس دیدگاههای آنان از جمله مواردی بود که مقرر شد مورد پیگیری واجرا قرار بگیرد.

علی پارسانیا معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم  با تشریح مجدد اهداف راه اندازی این هیات به نقش سازنده ایجاد سازوکار مناسب برای انعکاس دیدگاههای جوانان به مسولین پرداخت و افزود: هرکدام از اعضا در حوزه های تخصصی خود میتوانند به بررسی مسایل و مشکلات و مطالبات جوانان بپردازند و از  این فرصت برای  پیگیری مسائل جوانان استان استفاده کنند.

در ادامه اعضا به ارائه دیدگاههای خود پرداختند و مقرر شد از بین اعضا کمیته های اجتماعی ، فرهنگ وهنر ، اشتغال و کارآفرینی  و کمیته علمی آموزشی پژوهشی جهت پرداختن بهتر به مسایل جوانان تشکیل شود و به صورت دوره ای با مدیران دستگاههای اجرایی جلسات برگزار شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>