به واسطه میزبانی از همایش سراسری مدیران و مسئولان فرهنگی رقم خورد: تقدیر معاون وزیر ورزش از مدیر کل ورزش و جوانان استان قم

به واسطه میزبانی از همایش سراسری مدیران و مسئولان فرهنگی رقم خورد: تقدیر معاون وزیر ورزش از مدیر کل ورزش و جوانان استان قم

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از سوی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزارت ورزش و جوانان با دریافت لوحی مورد تقدیر واقع شد.

به گزارش روابط عمومی معونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم،در مراسم اختتامیه همایش مدیران و معاونین فرهنگی و امور جوانان استان های کشور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از سوی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزارت ورزش و جوانان با دریافت لوحی مورد تقدیر واقع شد.

این تقدیر به واسطه میزبانی استان قم از همایش سراسری مدیران و مسئولان فرهنگی سراسر کشور به انجام رسید و متن این لوح تقدیر به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای عابدی

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم

بی تردید موفقیت و نیل به اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی بالاخص اهداف فرهنگی در بخش ورزش و جوانان کشور، نیازمند هماهنگی، انسجام، یکپارچگی و هم افزایی بیشتر  میان مدیران و دست اندرکاران و فعالان عرصه فرهنگ دارد.

بدین وسیله فرصت را مغتنم شمرده و از جنابعالی و همکاران اداره به خاطرمیزبانی همایش سراسری مدیران و مسئولان فرهنگی وزارت ورزش و جوانان صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است تحت توجهات حضرت حق تعالی بتوانید در پیشبرد برنامه های فرهنگی درحوزه ورزش و جوانان کشورموفق و سربلند باشید.

سید عبدالحمید احمدی

معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>