اخبار سازمانهای مردم نهاد

تجلیل از برترین های فوتسال جام اوقات فراغت با حضور مدیر کل ورزش و جوانان قم

IMG_7151 [640x480]

با اتمام مسابقات فوتسال جام اوقات فراغت برترین های این رقابت ها جوایز خود را از مدیر کل ورزش و جوانان استان قم دریافت کردند. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم،  سومین دوره مسابقات فوتسال جام اوقات فراغت جهت ایجاد فضای شاد و مفرح و استعدادیابی بین سازمان های مردم ... بیشتر بخوانید »

از سوی معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد ساماندهی استان قم مطرح شد: در حوزه نشاط اجتماعی گام بردارید

IMG_7102 [640x480](1)

معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد ساماندهای استان قم از مدیران حاضر در این جلسه خواهان این شد که در حوزه نشاط اجتماعی گام بردارند. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، هاشمی با اشاره به این که در طول روزهای اخیر دو ویژه برنامه خوب مردمی فرهنگی تفریحی همچون ... بیشتر بخوانید »

مدیر کل ورزش وجوانان در جلسه ستاد ساماندهی استان قم خبر داد: راه اندازی سامانه اوقات فراغت و در اختیار عموم قرار دادن اپلیکیشن این طرح

IMG_7102 [640x480](1)

در جلسه ستاد ساماندهی استان قم مدیر کل ورزش و جوانان از راه اندازی سامانه اوقات فراغت و در اختیار عموم قرار دادن اپلیکیشن این طرح خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی در سخنان خود در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که به ریاست معاون ... بیشتر بخوانید »

مسابقات فوتسال جام اوقات فراغت

photo_2018-08-16_12-30-58

مسابقات فوتسال جام اوقات فراغت با دو دیدار پیگیری شد. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در ادامه مسابقات فوتسال جام اوقات فراغت که توسط مجمع خادم الحسین در حال برگزاری است دیشب در دومین و سومین بازی از این رقابتها تیمهای فوتسال بخش جعفرآباد      و       آفتاب گنبد ... بیشتر بخوانید »

نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد

IMG_6661 [640x480]

به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان استان نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، با آغاز هفته ازدواج از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان تمامی برنامه های طراحی و تدوین شده در خصوص این هفته طبق برنامه در ... بیشتر بخوانید »

در آستانه هفته ازدواج در قم به وقوع پیوست: دیدار استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان با مسئولین سمن های قم

IMG_6475 [640x480]

جلسه گفتگو و طرح دیدگاه ها و دغدغه های تشکل های مردم نهاد استان قم با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در فرهنگسرای جوان شهر به انجام رسید. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، استاندار قم در جمع دبیران ... بیشتر بخوانید »

آیت الله فاضل لنکرانی در قم عنوان کرد: علت بالا رفتن سن ازدواج مورد بررسی قرار گیرد

IMG_6321 [640x480]

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دشمنان قداست ازدواج و آثار و برکات آن را خدشه دار کرده اند و امروز جوانان از ازدواج وحشت دارند، باید برای این مساله فکری شود و علت بالا رفتن سن ازدواج مورد بررسی قرار گیرد. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، آیت ... بیشتر بخوانید »

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم: قم در تسهیلات ازدواج گام های موثری برداشته است

IMG_6321 [640x480]

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: با همکاری شورای هماهنگی بانک ها در اعطای تسهیلات ازدواج؛ این استان در بحث تسهیلات ازدواج گام های موثری برداشته است و از استانهای پیش رو می باشد.   به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی در دیدار با آیت الله محمدجواد فاضل ... بیشتر بخوانید »

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم: برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم

sl_12467

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم هستیم. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم: علی پارسانیا در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری جشنواره تقدیر از ... بیشتر بخوانید »

مدیر کل ورزش و جوانان قم: زوج های خواهان طلاق در دوره های آموزشی شرکت کنند

n82988342-72469561

مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به اهمیت حضور زوج های خواهان طلاق در دوره های آموزشی برگشت به زندگی گفت: این دوره ها کاهش طلاق در بین جوانان خواهان جدای در استان قم را به همراه داشته است.   به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم،حسن عابدی در سومین ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??