ازدواج

با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان رقم خورد: برگزاری جشن بزرگ همبستگی _ هلهله فرشته ها/ تجلیل از خیرین امر ازدواج در قم

image_2018_8_29-8_43_10_931_g57

جشن بزرگ همبستگی و اختتامیه دهمین جشنواره هلهله فرشته ها با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان و سایر مسئولین استانی برگزار و طی آن از خیرین امر ازدواج در قم تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در حالی که از هفته ها  قبل ... بیشتر بخوانید »

جشنی به وسعت پیوند آسمانی/استقبال بی‌نظیر از جشنواره «هلهله فرشته‌ها»

به گزارش روابط عمومی معاونت جوانان، قبل از ورود به سالن بنری نظرم را به خود جلب کرد که روی آن نوشته شده بود: این مراسم با حضور مهمانانی همچون حجت الاسلام عباسی از کارشناسان حوزه خانواده، اجرای حسن ریوندی، شعرخوانی سید حمیدرضا برقعی و مداحی حاج حسن خلج، محمدحسین حدادیان و حسین طاهری برگزار می‌شود. این بنر متعلق به ... بیشتر بخوانید »

نشست خبری علی پارسانیا به مناسبت هفته ازدواج

به گزارش روابط عمومی معاونت جوانان، علی پارسانیا در نشست خبری به مناسبت هفته ازدواج گفت: با فرا رسیدن هفته ازدواج، جلسه هماهنگی ستاد ازدواج با حضور استاندار برگزار شد و مقرر شد دستگاه‌ها برای تسهیل ازدواج از طریق بسته‌های تشویقی به تسهیل فرآیند ازدواج و نیز ازدواج پایدار و ماندگار کارکنان خود اقدام کنند. وی افزود: در جلسه‌ای با ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشن ازدواج آسمانی در تالار معصومیه فرمانداری قم

به گزارش روابط عمومی معاونت جوانان، سید مهدی صادقی در آیین جشن ازدواج آسمانی در تالار معصومیه فرمانداری قم، اظهار داشت: زن باید در خصوص حقوق خود در محیط خانواده به آگاهی و رشد لازم برسد، چرا که اگر این حقوق مطالعه و سپس مطالبه شود، به دلیل رعایت حقوق زوج ها از سوی یکدیگر با معضل هایی از قبیل ... بیشتر بخوانید »

نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد

IMG_6661 [640x480]

به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان استان نخستین نمایشگاه عشق آسان ازدواج پایدار در قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، با آغاز هفته ازدواج از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان تمامی برنامه های طراحی و تدوین شده در خصوص این هفته طبق برنامه در ... بیشتر بخوانید »

در آستانه هفته ازدواج در قم به وقوع پیوست: دیدار استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان با مسئولین سمن های قم

IMG_6475 [640x480]

جلسه گفتگو و طرح دیدگاه ها و دغدغه های تشکل های مردم نهاد استان قم با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در فرهنگسرای جوان شهر به انجام رسید. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، استاندار قم در جمع دبیران ... بیشتر بخوانید »

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان قم: برنامه‌های توسعه ازدواج آسان و بهنگام در قم اجرا می‌شود

2860927

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم از اجرای برنامه‌های توسعه ازدواج آسان و بهنگام در قم خبر داد. به گزارش روابط عمومی معونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، علی پارسانیا در نشست خبری به مناسبت هفته ازدواج که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و جمع کثیری از اصحابه رسانه ... بیشتر بخوانید »

آیت الله فاضل لنکرانی در قم عنوان کرد: علت بالا رفتن سن ازدواج مورد بررسی قرار گیرد

IMG_6321 [640x480]

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دشمنان قداست ازدواج و آثار و برکات آن را خدشه دار کرده اند و امروز جوانان از ازدواج وحشت دارند، باید برای این مساله فکری شود و علت بالا رفتن سن ازدواج مورد بررسی قرار گیرد. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، آیت ... بیشتر بخوانید »

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم: قم در تسهیلات ازدواج گام های موثری برداشته است

IMG_6321 [640x480]

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: با همکاری شورای هماهنگی بانک ها در اعطای تسهیلات ازدواج؛ این استان در بحث تسهیلات ازدواج گام های موثری برداشته است و از استانهای پیش رو می باشد.   به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حسن عابدی در دیدار با آیت الله محمدجواد فاضل ... بیشتر بخوانید »

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم: برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم

sl_12467

معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره تقدیر از خادمان و فعالان حوزه ازدواج در قم هستیم. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم: علی پارسانیا در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری جشنواره تقدیر از ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??